הוספה / הסרה מרשימת תפוצה 
 
שרותי רפואה ואיבחון מתקדמים הכוללים:

מעבדה: בדיקות דם, ספירת דם ופנל כימי מלא, ביצוע משטחי דם המאפשר מתן תשובות מהירות ומדויקות  במקום - דבר המאפשר להגיע לאבחנה מהר ככל הניתן.
 
 
רנטגן:  צילום רנטגן הוא אחד האמצעים האיבחוניים הטובים והמידיים העומדים לרשותנו. עקרון הרנטגן מתבסס על כך שקרני הרנטגן עוברות דרך רקמות שונות בצורה שונה, לדוגמא קרני הרנטגן חודרות בקלות דרך רקמות אווריריות דוגמת ריאות ובית חזה, בקושי רב יותר דרך רקמות המכילות נוזל דוגמת לב וכבד ובקושי רב עוד יותר דרך רקמות דחוסות כמו רקמות עצם. השימוש המובן ברנטגן הוא לאיבחון בעיות שלד דוגמת שברים או פריקות, אבל צילומי רנטגן משמשים גם לאיבחון הגדלה באיברים, מחלות לב, גידולים, בעיות עמוד שידרה, גופים זרים, אבנים בשלפוחית השתן ובכליות, הצטברות נוזלים או גאז בחללי הגוף, דלקות רחם, חסימות מעיים ועוד. לשיפור ההדגמא במקרים מסוימים ניתן להיעזר בחומרי ניגוד. במקרים קשים ניתן לקבל שירותי פיענוח רנטגן על ידי מומחה לרדיולוגיה. 
 
 
צילומי רנטגן נעשים במרפאות הבאות:
מרכז וטרינרי קרית ביאליק
מרפאת שבי ציון
 
בכל המרפאות מצויים חדרי חושך לפיתוח, עזרים לביצוע הצילומים, גריד (לשיפור איכות הצילום), קסטות רנטגן מהירות, סמנים, חומר ניגוד, ציוד מיגון ומכשירי פיתוח אוטומטיים ודיגיטאלים .
 
 
 
שיקוף: מכונת הרנטגן משלבת בתוכה מכשיר שיקוף - דבר המאפשר לנו יכולת לבדוק את איכות הניתוחים האורטופדים.
 
אנדוסקופיה:  אנדוסקופ פנטאקס משוכלל עם מוניטורינג וכל כלי העזר לאבחון ואיסוף דגימות מתאימות , איבחון בעיות בקיבה והמעי הדק, הוצאת גופים זרים כדוגמת קרס דיג , שיפודים ועוד. אנו היחידים בצפון עם מכשור מתקדם שכזה. 
 
אולטראסאונד: המשוכלל ביותר של חברת Pie-Medical הנותן אבחנה אמיתית ונכונה , למכשיר מחובר מדפסת  ודיסק ממוחשב המאפשר לנו לשלוח את התוצאות לחוות דעת נוספת על פי הצורך.

                                                
 
שירותי חירום: מענה למקרי חירום בכל שעה ובכל יום , כלוב חמצן וכלובי אישוש ייחודיים , המרפאה מצוידת בכל הנדרש על מנת לתת מענה מיידי לכל בעיה.
רופא כונן בתורנות בכל לילה וסוף שבוע.
 
שרותי כירורגיה ואורטופדיה: ביצוע מלא של כל הניתוחים והפרוצדורות הנדרשות כולל ניתוחי בית חזה פתוח הדורשים הנשמה, הניתוחים מתבצעים בחדר ניתוח יעודי בתנאי סטריליזציה אופטימאליים , בשילוב של מכונת הרדמה בגז איזופלוראן , ומוניטור חדשני ומשוכלל העוקב אחר פעילות הלב ורמת חמצון הדם במהלך ההרדמה.
וכמובן אשפוז ואישוש תחת בקרה וטיפול צמוד.
 
רפואת עיניים: במרפאה מצוי כל הציוד הנדרש לביצוע אבחון מעמיק לבעיות עיניים הכולל מכשור ייחודי למדידת לחץ תוך עיני באמצעות טונומטר אלקטרוני, אופטלמוסקופ , ציוד תאורה ייחודי, זכוכיות מגדלת , משקפיים מיקרוסקופיות המשמשות להגדלה , ציוד כירורגי עדין מיוחד ויעודי לטובת ניתוחי עיניים שונים.
 
                                                            
רפואת שיניים: ביצוע ניקוי שיניים וליטושן במכשור מתקדם הכולל מכשיר אוטראסוניק ומכשיר פולישר.
 
                                                             

דיקור סיני:
אנחנו מאמינים שרפואה משלימה בכלל ודיקור סיני בפרט יכולים לשפר את איכות החיים של בעלי חיים רבים ואפילו להצילם.
אורית עבדה  במרפאות וגם בבתי חולים וטרינריים ובמהלך זמן זה יצא לה לראות מקרים רבים שבהם המחלות מכריעות את בעל החיים והטיפול הקונבנציונלי לבדו לא הצליח להתמודד איתן.
כאשר התחילה  לטפל ע"י דיקור בשילוב עם רפואה קונבנציונלית ראתה שברוב המקרים הדיקור השלים את הטיפול הקונבנציונאלי והאיץ את תהליך ההחלמה, ולעיתים אף עזר במקומות בהם הרפואה מערבית לא יכולה לעזור.

 
רפואת כלבי עבודה: רפואה וטיפולי חירום לכלבי כוחות הביטחון ( משטרה , צה"ל) ספקים רשמיים של משרד הביטחון.
טיפול בכלבי עבודה של חברת pups for peace ודיאגנוז http://www.diag-nose.com/לזיהוי חומרי חבלה בתחבורה הציבורית ומעברי גבול.
 
כל הרשומות, כולל בדיקות מעבדה וצילומים מתועדות בתיקו האישי של כל מטופל.
 
 
 ד'ר זרצקי את עמיאל מרפאות וטרינריות בע'מ   www.vetmed.co.il                               

צור קשרלייבסיטי - בניית אתרים