אודות המרפאה

"Making pet healthy and people happy". זהו המשפט המלווה את פעילותו של דר' שלמה עמיאל, בעל המרפאה הוטרינרית בשבי ציון.

עוד בילדותו רכב ד"ר עמיאל עם סוסו ברחבי עמק יזרעאל וטיפל בחיות הרבות באזור מגוריו. ועד היום מספר כי הוא כל פעם מתרגש לגרום לאנשים אושר בזכות הטיפול בחיות המחמד שלהם. "כאשר אני מצליח להציל כלב או חתול, וצופה בבעליו קופץ עד התקרה משמחה, אני מבין שאחד הדברים שאני גורם לאנשים זה אושר" מספר ד"ר עמיאל.

המרפאה שהקים ד"ר עמיאל קיימת יותר מעשרים שנה, ושוכנת במקום ירוק וקסום בחופי ים התיכון- שבי ציון. המרפאה מעניקה סל שירותים רחב תחת קורת גג אחת הכוללת: כירורגיה, אורתופדיה, שירותי מעבדה, טיפולי שיניים, ניקוי שיניים, אולטרסאונד, אנדוסקופיה, טיפולי חירום, אשפוז ועוד. כל הטיפולים ניתנים ע"י הציוד המשוכלל ביותר בתחום המאפשר אבחון מדויק וטיפול ברמה גבוהה מאוד.

עם ד"ר עמיאל עובדת ד"ר נעמה רייס ושש אסיסטנטיות ותיקות ומקצועיות אשר נותנות שירות אדיב, שומרות על הארגון, והאווירה הנעימה והנוחה במרפאה. המרפאה צברה מוניטין רב באזור הצפון בשל האיכות המקצועית, וההרכב המנצח של הצוות וכן בשל הטיפול האישי ותשומת הלב הייחודית שמוענקים לבעלי החיים ובעליהם. ד"ר עמיאל מנחה את הצוות לערכים של אחריות, ומקצועיות: "כשאנחנו מקבלים מקרה אנחנו עושים ככל שניתן עד לפתרון ,כל זאת כתלות בשיתוף הפעולה עם הלקוח".

לקוחות המרפאה מגיעים מכל אזור הצפון, וממליצים על שירותי המרפאה לחברים ומשפחה. אם הגעתם לבקר, תוכלו להמתין בזמן הטיפול בחדר ההמתנה הנעים ולשתות להנאתכם שתיה חמה או קרה ! חדר ההמתנה מפנק במיוחד והדאגה היא גם לאלו ההולכים על שתיים.

במידה ואתם עובדים עד מאוחר תוכלו להגיע למרפאה עד השעה 21:30 בימי חול ועד השעה 17:00 בימי שישי! כל זאת בתיאום מראש ! ואם במקרה דאגתם לגבי חניה, בטח תשמחו לשמוע שקיימת חנייה בשפע בקרבת המרפאה.

כמו כן, המרפאה מספקת שרותי ייעוץ ופיתוח עסקי לחברות הייטק העוסקות בתחום הרפואה ועובדת בשיתוף פעולה מלא עם "חיותא", חברת הביטוח לחיות מחמד.